Všechny naše čokolády jsou bez lepku a lecitinů, vyrobené metodou bean to bar:-)

Datle

Nejkvalitnější výběrové datle Medjool jsme obalili v naší bean to bar čokoládě. Vyzkoušejte spojení dvou božských chutí.

Proč jsme vybrali datle Medjool?

Chutnají po medu a karamelu, jsou neskutečně šťavnaté a rozplývají se na jazyku podobně jako naše čokoláda. Jsou to takové královny mezi datlemi. 

Datle jsme odpeckovali, rozpůlili a obalili v naší tmavé čokoládě Tanzanie 65 %, až se utvořila křupavá čokoládová skořápka. Nejdříve si tak křupnete čokoládu a potom už se vám datle společně s čokoládou rozplynou na jazyku. Speciálně jsme vybrali tmavou čokoládu Tanzanie 65 %, protože nám k datlím Medjool nejvíce ladí. Datle jsme ještě posypali praženými mandlovými plátky a drcenými pistáciemi.

Pro zajímavost - Tanzanie 65 % je čokoláda, kterou používáme i do Sametové čokolády, oceněné 3 hvězdičkami ve světové gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.

1 položek celkem

Cena

229230
1229230
Datle Medjool v čokoládě
Novinka Vegan
229 Kč

Nejkvalitnější výběrové datle Medjool jsme obalili v naší bean to bar čokoládě. Vyzkoušejte spojení dvou božských chutí. Proč jsme vybrali datle Medjool? Chutnají po medu a...

884
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.