Moc děkujeme za obrovský zájem po rozhovoru v pořadu Host Lucie Výborné na Radiožurnálu a moc vás prosíme o trpělivost. Hodně čokolád jste úplně vykoupili, a proto jsou na eshopu momentálně nedostupné, ale my stále vyrábíme a doplňujeme sklad. Je to všechno ruční výroba, chvíli to trvá. Pokud máte zájem o konkrétní druh čokolády, doporučujeme nastavit si hlídání. Jsme moc rády, že tu Míšinu čokoládu máte tak rádi :-)

Čokoláda pro paní učitelku

Hledáte dárek pro paní učitelku? Míšina čokoláda je to pravé řešení! Vyberte si z naší nabídky a udělejte paní učitelce radost. 

2 položek celkem

Cena

141389
1141389
Čokoláda pro paní učitelku
Novinka
Čokoláda pro paní učitelku
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání)
122,61 Kč bez DPH
141 Kč

Čokoláda pro paní učitelku Vymysleli jsme čokoládu, kterou můžete koupit vaší milé paní učitelce. Na čokoládě je papírový proužek s věnováním Pro nejlepší paní učitelku. Pro...

932
Dárková taška pro paní učitelku
Novinka
338,26 Kč bez DPH
389 Kč

Dárková taška s kvalitními produkty je skvělým způsobem jak vyjádřit podporu a uznání panu učitelce. Na konci školního roku si to velmi zaslouží. Proč vybrat naši dárkovou...

935

Čokoláda pro paní učitelku

Čokoláda může být skvělým dárkem pro paní učitelku nebo pana učitele. Kvalitní poctivá čokoláda, jakou vyrábíme my, není sladká a má v sobě spoustu různých chuťových tónů. Jednoduše tak z naší nabídky vyberete takovou čokoládu, která zrovnu vaši paní uitelku nebo pana učitele potěší. Poradíme vám jak na to.

Proč je čokoláda skvělým dárkem pro paní učitelku?

Je spousta důvodů pro to, proč raději sáhnout po čokoládě než po květině nebo třeba svíčce.

Čokoláda a zdraví

Čokoláda má spoustu přínosů pro zdraví, což z ní dělá ještě lákavější dárek. Obsahuje flavonoidy, což jsou antioxidanty prospěšné pro srdce a cévy. Pravidelná konzumace čokolády s vysokým obsahem kakaových bobů může pomoci snížit riziko srdečních chorob.

Čokoláda a psychické zdraví

Čokoláda přináší radost a zlepšuje náladu. Obsahuje látku nazývanou fenyletylamin, která uvolňuje endorfiny a serotonin, tzv. hormony štěstí. To může pomoci paní učitelce snížit stres a zlepšit její náladu.

Čokoláda jako prostředek relaxace

Degustace čokolády může být skvělým způsobem, jak si dopřát chvilku klidu a relaxace. Ale to platí jen u kvalitní pravé čokolády, kdy můžeme vychutnávat různé chuťové tóny.

Čokoláda a energie

Čokoláda obsahuje theobromin, který může paní učitelce poskytnout potřebnou energii během náročných dnů ve třídě. Kvalitní čokoláda zlepšuje i soustředění.

Nejlepší druhy čokolády pro paní učitelku

Nabízíme spoustu druhů čokolády, ale některé se podle nás hodí jako dárek pro paní učitelku více. Určitě ji udělá radost Čokoláda pro paní učitelku. Nebo třeba Mléčná čokoláda s borůvkami nebo Mléčná čokoláda se zelenými mandarinkami. Pokud má vaše paní učitelka nebo pan učitel rádi tmavé (hořké) čokolády, doporučujeme Tmavou čokoládu se solí, která ji sladkoslanou chutí připomene slaný karamel, nebo Tmavou čokoládu 70% z bobů ze Šalamounových ostrovů.

Pokud se s vaší paní třídní učitelkou loučíte třeba v devítce nebo v maturitním ročníku, mohl by ji potěšit Dárkový balíček Great Taste. Je složený z produktů oceněných 2 hvězdami na prestižní gurmánské soutěži Great Taste v Anglii a to si paní učitelka zaslouží. A pokud byste ji chtěli dopřát na rozloučenou hezký zážitek, můžete ji pořídit poukaz na Degustaci čokolády pro dva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.