Dárek pro učitele

Blíží se konec školního roku a my jsme vymysleli čokolády, které můžete koupit vašim milým paním učitelkám a pánům učitelům.

3 položek celkem

Cena

137389
1137389
Čokoláda pro paní učitelku
Novinka
125,89 Kč bez DPH
141 Kč

Čokoláda pro paní učitelku Vymysleli jsme čokoládu, kterou můžete koupit vaší milé paní učitelce. Na čokoládě je papírový proužek s věnováním Pro nejlepší paní učitelku. Pro...

932
Čokoláda pro pana učitele
Novinka Vegan Bez laktózy
Čokoláda pro pana učitele
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání)
122,32 Kč bez DPH
137 Kč

Čokoláda pro pana učitele Vymysleli jsme čokoládu, kterou můžete koupit jako poděkování vašemu milému panu učiteli. Na čokoládě je papírový proužek s věnováním a čokoláda je...

933
Dárková taška pro paní učitelku
Novinka
347,32 Kč bez DPH
389 Kč

Dárková taška s kvalitními produkty je skvělým způsobem jak vyjádřit podporu a uznání panu učitelce. Na konci školního roku si to velmi zaslouží. Proč vybrat naši dárkovou...

935

Čokoláda je ideální dárek pro učitele 

Čokoláda je skvělý dárek, kterým můžete vyjádřit své uznání a poděkování paní učitelce nebo panu učiteli. Zde je pár důvodů, proč je čokoláda ideálním dárkem pro učitele:

1. Poděkování

Čokoláda je milým způsobem jak vyjádřit své díky a uznání. Předání čokolády, na které je napsáno Pro nejlepší paní učitelku nebo Pro nejlepšího pana učitele je skvělý způsob jak říct, že si vážíte jejich práce a úsilí.

2. Povzbuzení a energie

Čokoláda je malým gestem, které může povzbudit vašeho učitele. Po náročném dni ve třídě jim může čokoláda dodat energii a připomenout, že je jejich práce ceněna. 

3. Chvíle odpočinku a relaxace

Čokoláda může být malou chvilkou odpočinku a relaxace uprostřed hektického dne. Když si učitel sedne, aby si vychutnal kousek čokolády, dopřeje si krátkou přestávku a chvíli pohody.

4. Vzpomínka

Květiny rychle uvadnou, ale čokoláda vydrží. A taková čokoláda posypaná damašskou růží je vlastně čokoláda a květina v jednom :-)

 

Při výběru čokolády pro svého učitele si můžete vybrat z různých druhů a chutí, které nabízíme. Určitě najdete tu pravou, která zrovna potěší vaši paní učitelku nebo pana učitele.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.