Čokoláda pro pana učitele

Hledáte dárek pro pana učitele? Míšina čokoláda je to pravé řešení! Vyberte si z naší nabídky a udělejte panu učiteli radost. 

1 položek celkem

Cena

137138
1137138
Čokoláda pro pana učitele
Novinka Vegan Bez laktózy
122,32 Kč bez DPH
137 Kč

Čokoláda pro pana učitele Vymysleli jsme čokoládu, kterou můžete koupit jako poděkování vašemu milému panu učiteli. Na čokoládě je papírový proužek s věnováním a čokoláda je...

933

Čokoláda pro pana učitele

Čokoláda může být skvělým dárkem i pro pana učitele. Kvalitní poctivá čokoláda, jakou vyrábíme my, není sladká a má v sobě spoustu různých chuťových tónů. Jednoduše tak z naší nabídky vyberete takovou čokoládu, která zrovnu vašeho pana učitele potěší. Poradíme vám jak na to.

Proč je čokoláda skvělým dárkem pro pana učitele?

Je spousta důvodů proč sáhnout po čokoládě.

Čokoláda a zdraví

Čokoláda má spoustu přínosů pro zdraví, což z ní dělá ještě lákavější dárek. Obsahuje flavonoidy, což jsou antioxidanty prospěšné pro srdce a cévy. Pravidelná konzumace čokolády s vysokým obsahem kakaových bobů může pomoci snížit riziko srdečních chorob.

Čokoláda a psychické zdraví

Čokoláda přináší radost a zlepšuje náladu. Obsahuje látku nazývanou fenyletylamin, která uvolňuje hormony štěstí - endorfiny a serotonin. To může pomoci panu učiteli snížit stres a zlepšit náladu.

Čokoláda jako prostředek relaxace

Degustace čokolády může být skvělým způsobem, jak si dopřát chvilku klidu a relaxace. Ale to platí jen u kvalitní pravé čokolády, kdy můžeme vychutnávat různé chuťové tóny.

Čokoláda a energie

Čokoláda obsahuje theobromin, který může panu učiteli poskytnout potřebnou energii během náročných dnů ve třídě. Kvalitní čokoláda zlepšuje i soustředění.

Nejlepší druhy čokolády pro pana učitele

Nabízíme spoustu druhů čokolády, ale některé se podle nás hodí jako dárek pro pana učitele více. Určitě mu udělá radost Čokoláda pro pana učitele. Nebo třeba naše novinka Tmavá čokoláda s karamelizovanými mandlemi a uzenou mořskou solí Pokud má váš pan učitel rád tmavé (hořké) čokolády, doporučujeme Tmavou čokoládu 70% z bobů ze Šalamounových ostrovů.

Pokud se s vaším třídním učitelem loučíte třeba v devítce nebo v maturitním ročníku a hledáte větší dárek, mohl by ho potěšit Dárkový balíček Great Taste. Je složený z prémiových produktů oceněných 2 hvězdami na prestižní gurmánské soutěži Great Taste v Anglii a to si pan učitel zaslouží. A pokud byste mu chtěli dopřát na rozloučenou hezký zážitek, můžete mu pořídit poukaz na Degustaci čokolády pro dva.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.