Čokoládové krémy

Ochutnejte jemné krémy z čerstvě pražených oříšků, výběrových kakaových bobů a třtinového cukru. Jsou skvělé namazané na palačinky nebo jen tak na lžičce.

2 položek celkem

Cena

245246
1245246
Šalamounka polosladká
Vegan Bez laktózy
218,75 Kč bez DPH
245 Kč

Jemný krém z čerstvě pražených lískových oříšků, výběrových kakaových bobů ze Šalamounových ostrovů a třtinového cukru. Lískových oříšků je celých 66% ! Šalamounka je skvělá...

521
Šalamounka sladká
Vegan Bez laktózy
218,75 Kč bez DPH
245 Kč

Krém z čerstvě pražených lískových oříšků, třtinového cukru a výběrových kakaových bobů ze Šalamounových ostrovů. Lískových oříšků je celých 63% :-) Šalamounka je skvělá...

545

Oříškový krém s čokoládou je vynikající pochoutka, která vám zpříjemní den! Je to dokonalá kombinace pražených oříšků, kakaových bobů a třtinového cukru, která se rozplývá na jazyku.

Oříškový krém můžete použít různými způsoby. Je skvělý namazaný na toustu nebo palačince. Můžete jej také použít jako náplň do dortů, zákusků nebo sušenek. A pokud máte rádi zdravější alternativy, můžete ho použít jako dip s čerstvým ovocem nebo jako ozdobu vaší oblíbené zmrzliny.

Lískové ořechy i kakaové boby jsou bohaté na zdravé tuky, vlákninu, vitamíny a minerály. Obsahují také antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně proti volným radikálům.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.