Vaše čokoládové objednávky teď odesíláme každý den. Většina dopravců doručuje do druhého dne, tak dárky pro učitele ještě stíháte :-) Přejeme vám krásné letní dny!

Datle v čokoládě

Datle v čokoládě

Vyzkoušejte datle Medjool v čokoládě a zažijte explozi chutí! Neodolatelná chuť medu, karamelu a ovocných tónů v čokoládě vás velmi překvapí.

Nejkvalitnější výběrové datle Medjool jsme obalili v naší bean to bar čokoládě. Vyzkoušejte spojení dvou božských chutí.

Proč jsme k naší čokoládě vybrali datle Medjool?

Chutnají po medu a karamelu, jsou neskutečně šťavnaté a rozplývají se na jazyku podobně jako naše čokoláda. Jsou to takové královny mezi datlemi. 

Datle jsme odpeckovali, rozpůlili a obalili v naší tmavé čokoládě, až se utvořila křupavá čokoládová skořápka. Nejdříve si tak křupnete čokoládu a potom už se vám datle společně s čokoládou rozplynou na jazyku.

2 položek celkem

Cena

249299
1249299
Datle Medjool Tanzanie
Novinka Bestseller Vegan Bez laktózy
222,32 Kč bez DPH
249 Kč

Nejkvalitnější výběrové datle Medjool jsme obalili v naší bean to bar čokoládě. Vyzkoušejte spojení dvou božských chutí. Proč jsme vybrali datle Medjool? Chutnají po medu a...

907
Datle Medjool Tanzanie
Novinka Bez cukru Vegan Bez laktózy
266,96 Kč bez DPH
299 Kč

Nejkvalitnější výběrové datle Medjool jsme obalili v naší bean to bar čokoládě. Vyzkoušejte spojení dvou božských chutí bez přidaného cukru. Proč jsme vybrali datle Medjool?...

931

Jakou čokoládu používáme?

Na obalení datlí vždy používáme naši vlastní bean to bar a single origin čokoládu.

Máme 2 varianty - Datle v čokoládě Tanzanie 65% a Datle v čokoládě Tanzanie 100% bez přidaného cukru.

Pro zajímavost:

  • Tanzanie 65 % je čokoláda, kterou používáme i do Sametové čokolády, oceněné 3 hvězdičkami ve světové gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.
  • Tanzanie 100% je čokoláda, která vyhrála zlatou medaili na soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně a 2 hvězdičky v gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.