Vaše čokoládové objednávky odesíláme i během léta. S ohledem na počasí může dojít k 1-2 dnům zdržení. Pokud spěcháte, dejte nám vědět a domluvíme se. Přejeme vám krásné letní dny!

Čokoládová lízátka

Čokoládová lízátka jsou skvělý tip na dárek pro děti! S námi můžete potěšit děti lízátkem z poctivých surovin, bez éček, lepku a lecitinů. 

 

 

4 položek celkem

Cena

5499
15499
Čokoládové lízátko mléčné
48,21 Kč bez DPH
54 Kč

TIP na dárek pro děti! Potěšte lízátkem z poctivých surovin, bez éček a lecitinů. V čokoládovém lízátku jsou ve složení na prvním místě zdravé kakaové boby a ne cukr :-) Lízátko...

787
Čokoládové lízátko jahodové
Čokoládové lízátko jahodové
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání)
48,21 Kč bez DPH
54 Kč

TIP na dárek pro děti! Potěšte lízátkem z poctivých surovin, bez éček, lepku a lecitinů.  Čokoládové lízátko z bílé čokolády s českými jahodami je zabalené v celofánu s...

868
Čokoládové lízátko bílé
Čokoládové lízátko bílé
Momentálně nedostupné (nastavte si hlídání)
48,21 Kč bez DPH
54 Kč

TIP na dárek pro děti! Potěšte lízátkem z poctivých surovin, bez éček, lepku a lecitinů.  Čokoládové lízátko z bílé čokolády s vanilkou je zabalené v celofánu s oranžovou...

937
Lízátka 2 ks
88,39 Kč bez DPH
99 Kč

Dvě mléčná 50% lízátka v modrém obalu v jedné veselé krabičce. Obě z naší oceněné čokolády vyrobené metodou bean to bar. Potěšte svoje děti na Velikonoce lízátky z poctivých...

570

Čokoládová lízátka

Míšina čokoládová lízátka jsou ty nejlepší dobroty, které můžete koupit dětem. Na prvním místě jsou ve složení zdravé kakaové boby a kakaové máslo. Všechna jsou bez lepku, lecitinů, rostlinných olejů a éček.

Je to hezká drobnost, malý dárek třeba když jdete na návštěvu.

Čokoládové lízátko si může vzít dítě do batůžku na výlet. A nejenom děti :-) I vy můžete mít lízátko v kabelce nebo v šuplíku v kanceláři, když máte na něco chuť a nechcete otvírat celou tabulku čokolády. 

Různé druhy čokoládových lízátek

Máme pro vás v nabídce:

 1. Čokoládové lízátko mléčné
 2. Čokoládové lízátko jahodové
 3. Čokoládové lízátko bílé

Výroba čokoládových lízátek - recept a postup

Pokud si nevyberete žádný druh lízátka v naší nabídce, můžete si koupit některou z našich tabulek a vyrobit si vlastní lízátka. Výroba lízátek je skvělá zábava pro děti i dospělé.

Suroviny, které budete potřebovat

 • Tabulku Míšiny čokolády podle vaší preference
 • Dřevěné nebo papírové tyčky na lízátka
 • Různé posypky (oříšky, sušené ovoce atd.)
 • Pečicí papír nebo silikonové formy

Postup krok za krokem

 1. Rozpusťte čokoládu: Začněte tím, že rozpustíte čokoládu v troubě. Míchejte, dokud nebude čokoláda hladká. Pak za občasného míchání nechte zchladnout na cca 26-28 stupňů.

 2. Připravte formy: Na plech si položte pečicí papír nebo použijte silikonové formy na lízátka. Vložte do forem tyčky.

 3. Nalijte čokoládu: Opatrně nalijte rozpuštěnou čokoládu do forem, aby tyčinky byly zcela ponořené. Můžete s nimi přitom i pootočit. Pokud nemáte formy, udělejte lžičkou čokoládová kolečka a tyčky do nich vložte.

 4. Přidejte posypky: Nyní je na řadě vaše kreativita! Posypte čokoládu oblíbenými posypkami a každé lízátko bude jedinečné.

 5. Nechte ztuhnout: Vložte formy nebo plech do lednice po dobu asi 30 minut nebo dokud čokoláda neztuhne.

 6. Vyndejte lízátka: Jakmile čokoláda ztuhne, opatrně vysuňte lízátka z forem nebo sundejte z plechu! Hotovo!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.