Vaše čokoládové objednávky teď odesíláme každý den. Většina dopravců doručuje do druhého dne, tak dárky pro učitele ještě stíháte :-) Přejeme vám krásné letní dny!

Valentýn a čokoláda

Valentýn a čokoláda

Valentýn, svátek zamilovaných, je příležitostí vyjádřit city k těm, na kterých nám záleží. Mezi nejpopulárnější dárky patří určitě čokoláda. Ale proč bychom měli zvolit právě kvalitní čokoládu jako je Míšina čokoláda a jak kvalitní čokoládu rozpoznat?

Proč kvalitní čokoláda? Kvalitní čokoláda není jen otázkou chuti. Vybrat pro někoho čokoládu, která je vyrobena s láskou a pečlivostí, znamená dát najevo, že si velmi ceníme jejich přítomnosti v našem životě.

Jak poznat kvalitní čokoládu?

  1. Složení: Hledejte čokoládu s vyšším podílem kakaové sušiny. Vyhněte se výrobkům se složením, které připomíná telefonní seznam :-), výrobkům s přidanými tuky (mimo kakaové máslo) a lecitiny nebo výrobkům s velkým množstvím cukru.

  2. Původ kakaových bobů: Čokoláda, která uvádí původ kakaových bobů, obvykle značí vyšší kvalitu. Jedná se o čokolády single origin, které nabízejí unikátní chuťové profil závislé na regionu pěstování.

  3. Zpracování: Metoda zpracování má velký vliv na chuť čokolády. Metoda bean to bar zvyšuje kvalitu chuti.

Nápady na dárky:

  • Čokoláda s nápisem Z lásky: Řekněte to čokoládou! Darujte čokoládu, na které je napsáno Z lásky. 
  • Čokoládová degustace: Darujte zážitek v podobě degustace různých druhů čokolád, což může být příjemně strávený čas pro oba.

Valentýn je o oslavě lásky a úcty k našim nejbližším. Kvalitní čokoláda je výborným způsobem, jak tento vzkaz vyjádřit. Nejenže potěší chuťové buňky, ale také srdce.

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.