Moc děkujeme za obrovský zájem po rozhovoru v pořadu Host Lucie Výborné na Radiožurnálu a moc vás prosíme o trpělivost. Hodně čokolád jste úplně vykoupili, a proto jsou na eshopu momentálně nedostupné, ale my stále vyrábíme a doplňujeme sklad. Je to všechno ruční výroba, chvíli to trvá. Pokud máte zájem o konkrétní druh čokolády, doporučujeme nastavit si hlídání. Jsme moc rády, že tu Míšinu čokoládu máte tak rádi :-)

Naše zlaté medaile

Míšina čokoláda získala mnoho ocenění v prestižních mezinárodních soutěžích. Všech si moc vážíme, ale největší radost máme ze dvou zlatých medailí.

Vyzkoušejte, jak chutná čokoládové zlato!

Tmavá čokoláda Vietnam 70% získala jako zatím jediná česká čokoláda světové zlato! Ochutnejte čokoládu oceněnou v soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně, kde se posuzovalo 1200 čokoládových výrobků ze 45 zemí světa. Je to čokoláda jen ze 3 surovin a jemně chutná po citrusech a skořici. 

Mléčná čokoláda Madagaskar 50% získala v prestižní mezinárodní soutěži International Chocolate Awards v Kodani evropské zlato v kategorii mléčných čokolád! Je to čokoláda jen ze 4 poctivých surovin, co chutná po jahodách a červeném ovoci. 

Vloni v červnu získala Míšina čokoláda ve světové soutěži Academy of Chocolate Awards Awards tři stříbrné a dvě bronzové medaile v konkurenci 1600 čokoládových výrobků. V červenci 2019 byly vyhlášeny i výsledky dalších dvou prestižních mezinárodních soutěží International Chocolate Awards a Great Taste Awards. Mléčná čokoláda Madagaskar 50% získala jako první česká čokoláda evropské zlato v kategorii mléčných čokolád! 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.