Naše zlaté medaile

Míšina čokoláda získala mnoho ocenění v prestižních mezinárodních soutěžích. Všech si moc vážíme, ale největší radost máme ze dvou zlatých medailí.

Vyzkoušejte, jak chutná čokoládové zlato!

Tmavá čokoláda Vietnam 70% získala jako zatím jediná česká čokoláda světové zlato! Ochutnejte čokoládu oceněnou v soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně, kde se posuzovalo 1200 čokoládových výrobků ze 45 zemí světa. Je to čokoláda jen ze 3 surovin a jemně chutná po citrusech a skořici. 

Mléčná čokoláda Madagaskar 50% získala v prestižní mezinárodní soutěži International Chocolate Awards v Kodani evropské zlato v kategorii mléčných čokolád! Je to čokoláda jen ze 4 poctivých surovin, co chutná po jahodách a červeném ovoci. 

Vloni v červnu získala Míšina čokoláda ve světové soutěži Academy of Chocolate Awards Awards tři stříbrné a dvě bronzové medaile v konkurenci 1600 čokoládových výrobků. V červenci 2019 byly vyhlášeny i výsledky dalších dvou prestižních mezinárodních soutěží International Chocolate Awards a Great Taste Awards. Mléčná čokoláda Madagaskar 50% získala jako první česká čokoláda evropské zlato v kategorii mléčných čokolád! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení