Milí přátelé čokolády, kvůli horkému počasí se může odeslání vašich objednávek pozdržet. Zároveň vás chceme upozornit, že v létě neumožňujeme objednávání do Z-boxů, ale pouze na výdejní místa. Chceme totiž, aby vám čokolády dorazily v top kvalitě. Krásné dny!