Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Tmavá čokoláda 70% Peru

Kód: 685
Vegan Bez laktózy Great Taste
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení Podrobnosti hodnocení
155 Kč 138,39 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tmavá čokoláda z výběrových kakaových bobů Piura Blanco z Peru. Najdete v ní tóny citrusů, ananasu a banánů.

Piura Blanco je vzácná odrůda kakaových bobů nacional/wild, u které dominují bílé kakaové boby. Jsou zastoupeny více než 60% a jsou velmi jemné a aromatické.

Naše kakaové boby pocházejí z vesnic Loma Larga a La Pareja, kde rostou dohromady s mangovníky, pomerančovníky, cedry a mahagony.

Fermentace: 6 - 7 dní v dřevěných boxech
Sušení: 7 - 9 dní na slunci

Tato čokoláda v roce 2021 získala bronz na prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. V roce 2022 byla oceněna 2 hvězdami v soutěži Great Taste Awards v Anglii.

 

 

Detailní informace

Vyrábíme pravou bean to bar čokoládu bez lepku, lecitinů, konzervantů, barviv a rostlinných olejů. Vyrábíme ji poctivě z prémiových kakaových bobů v malých sériích a díky tomu má čokoláda dlouhou trvanlivost (12-24 měsíců). Čokolády pravidelně získávají ocenění na nejprestižnějších světových soutěžích - Great Taste Awards, Academy of Chocolate Awards a International Chocolate Awards. Od roku 2017 už získaly ve světě více než 50 ocenění. Vyzkoušejte i vy, jak chutná naše výjimečná čokoláda :-)

Detailní popis produktu

Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo
Obsah kakaové sušiny nejméně 70 %
Hmotnost: 50g

Minimální trvanlivost  2 roky od data výroby.

Nutriční hodnoty
Hmotnost suroviny (g) 100
Energetická hodnota (kJ) 2398
Energetická hodnota (kcal) 575
Tuky celkové (g) 43
Nasycené mastné kyseliny (g) 26
Sacharidy využitelné (g) 35
Cukry celkové (g) 30
Bílkoviny celkové (g) 8,3
Sůl (g)
0

Doplňkové parametry

Kategorie: Tabulková čokoláda
Hmotnost: 0.05 kg

Hodnocení produktu

Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2 hodnocení
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Výpis hodnocení

5
N Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 25.4.2024
70% čokoláda a ta jemnost na jazyku, krásně se rozpouští a skutečně je příjemně nasládlá a voňavá po ovoci, bez hořkých tónů.
MD Avatar autora Michaela Dohnálková (Administrátor) 7.5.2024
Opět díky! Báječně vystiženo! Krásné dny:)
5
M Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 5.5.2022
Výborná chuť! Vřele doporučuji, příště si ji opět objednám. Naprostá spokojenost!

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.