Měna
CZK
Jazyk
Čeština

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 794 hodnocení
5
789x
4
5x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Výpis hodnocení

MK Avatar autora Michaela Kajnarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.10.2021
Naprosto spokojená. Nejenže je o čokoládu při přepravě skvěle postaráno, aby se nezlámala, ale samotná čokoláda je naprosto skvělá. Ale trochu se obávám, že prohloubí moji závislost na luxusních čokoládách. Ale co, žijeme jen jednou...
D Avatar autora David Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
Spokojenost, čokoláda je výborná.
J Avatar autora Jana S. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
Naprostá spokojenost. Doporučuji.
P Avatar autora Petra Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
čokolady jsou vyborne a stejna je i domluva s obchodem.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.10.2021
bez problémů
M Avatar autora Magdalena Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
Spokojenost.Díky.
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
Vynikají, manžel má"barometr" na kvalitní čokoládu, vždy se rozkýchá a po Míšině čokoládě kýchal hodně, prostě je to čokoláda nejčokoládovější. Pro milovníky čokolády skvělý dárek. Doporučuji.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
vše ok
Z Avatar autora Zbyněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
super!!vynikající čoko:-)
PB Avatar autora Petra Beranová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
Obchod je mi sympatický, ráda podporuji lokální výrobce. Čokoládu jsme zatím neochutnali, mám jako dárek ????
PK Avatar autora Pavel Konečný Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
Velmi dobrá čokoláda !
V Avatar autora Vladimír Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.10.2021
Výborné čokolády za Dobrou cenu, rychlé doručení. Oslavenkyně, pro kterou byly koupelny se ještě olizuje s blaženým úsměvem❤️????
M Avatar autora Magda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2021
Čokoládky super! Určitě objednáme zase. Sametová je skvělá!
O Avatar autora Oli Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2021
Já se vznáším, já si létám s božskou čokoládou na jazýčku!!!! ;-) Objednávala jsem je jako dárek pro své blízké a jen se po nich zaprášilo! :-) Těšíme se na další mlsání. Veškerá komunikace ohledně dodání objednávky i platby byla na jedničku. ;-) Děkujeme!
A Avatar autora Achillea Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2021
Borůvková "Míšina čokoláda" věnovaná stejnojmenné milovnici borůvek. Tak uvidíme, až ji vyzkouší...
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2021
+ rychlé dodání
+ výborná chuť a kvalita

M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2021
Vsechny cokolady jsou super! Objednam zase.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2021
rychlost, perfektní zabalení, malý dárek
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2021
+ výborné zboží, rychlé dodání

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2021
Rychlé jednání, v případě dotazu telefonicky kontatovali. Doporučuji!

Ovládací prvky výpisu

798 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.