Moc děkujeme za obrovský zájem po rozhovoru v pořadu Host Lucie Výborné na Radiožurnálu a moc vás prosíme o trpělivost. Hodně čokolád jste úplně vykoupili, a proto jsou na eshopu momentálně nedostupné, ale my stále vyrábíme a doplňujeme sklad. Je to všechno ruční výroba, chvíli to trvá. Pokud máte zájem o konkrétní druh čokolády, doporučujeme nastavit si hlídání. Jsme moc rády, že tu Míšinu čokoládu máte tak rádi :-)

Jsme jedním z úspěšných výrobců kvalitní čokolády v ČR

Chceme vám ukázat, jak chutná pravá čokoláda. Čokoláda vyrobená přímo z těch nejlepších kakaových bobů s přidáním kvalitních surovin. Zapomeňte na lecitiny, odtučněné mléko nebo odtučněný kakaový prášek, na syrovátku a na mléčný tuk. V naší čokoládě jsou jen samé poctivé suroviny. Tmavou čokoládu vyrábíme z kakaových bobů, třtinového cukru a kakaového másla. V mléčné čokoládě je ještě navíc české sušené mléko. Nic víc nic míň.

Od roku 2017, kdy jsem poslala první čokoládu do prestižní světové soutěže Academy of Chocolate Awards, je Míšina čokoláda pravidelně oceňována v soutěžích po celém světě. Jako jediný český výrobce získala Míšina čokoláda zlatou medaili od Academy of Chocolate Awards.. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.