Všechny naše čokolády jsou bez lepku a lecitinů, vyrobené metodou bean to bar:-)

Valentýnský balíček s borůvkovou čokoládou

Kód: 638
495 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Čokoláda na Valentýna!

Překvapte a potěšte naším valentýnským balíčkem. Tenhle je modrý, třeba pro něj :-) Máme i červený valentýnský balíček s jahodovou čokoládou.

Uvnitř modrého balíčku je mléčná čokoláda z organických kakaových bobů z Madagaskaru. Tyto boby chutnají po ovoci a my jsme k nim ještě přidaly borůvky z českých lesů. Všechny suroviny meleme několik dní v kamenném mlýně. Díky tomu se chutě krásně propojí a čokoláda získá barvu, chuť i vůni borůvek. Pozor! U téhle čokolády se nepodaří zatajit, že jste ujídali - fialové jazyky vás prozradí :-) Tato čokoláda získala v roce 2020 zlatou medaili v prestižní světové soutěži Academy of Chocolate Awards v Londýně. Ve stejném roce získala i 2 hvězdy ve světové gurmánské soutěži Great Taste Awards v Anglii.

Horká čokoláda 70 % z bobů z Madagaskaru. Přidejte ji do horkého mléka, vody nebo rostlinného mléka, nechte rozpustit a trochu našlehejte a máte božský nápoj pro společné chvíle.

Lízátko z mléčné čokolády 50% Madagaskar, oceněné zlatem v prestižní mezinárodní soutěži International Chocolate Awards v Kodani.

Úplná novinka je sáček s oříšky a kakaovými boby. Čekají na vás lískové oříšky, mandle, kešu, pekanové ořechy. Ochutnáte i kakaové boby, z kterých vyrábíme naši čokoládu. 

Dvě miničokoládky srdíčka.

Detailní informace

Všechny naše čokolády jsou vyrobené metodou bean to bar bez lepku, lecitinů, konzervantů, barviv a rostlinných olejů. Jistě oceníte i dlouhou trvanlivost - 18 měsíců u tmavých čokolád a 12 měsíců u mléčných a bílých čokolád. Většinou ale zmizí mnohem dříve :-)

Detailní popis produktu

Mléčná čokoláda Madagaskar 58,5% s českými borůvkami
Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušené borůvky.
Obsah kakaové sušiny nejméně 58,5 %
Hmotnost: 50g
 
Horká čokoláda 
Složení: kakaové boby, třtinový cukr, kakaové máslo
Hmotnost: 120g
 
Lízátko
Složení: kakaové boby, kakaové máslo, sušené mléko, třtinový cukr.
Hmotnost: 16,5g
 
Sáček s oříšky a kakaovými boby
Složení: lískové oříšky, mandle, kešu, kakaové boby, pekanové ořechy. 
Hmotnost: 20g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MF Avatar autora | 10.2.2022
Krásně zabalené a chutná výtečně. Všem vřele doporučuji.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.